У Полтаві завершилася безкоштовна «Школа SMM» від п’яти лекторів-практиків

З 3 по 7 вересня в Полтаві у рамках проекту «Профі в тренді» проходила Школа SMM. Її 20 відібраних учасників вивчали, що таке SMM як професія, особливості ведення сторінок у Facebook та Instagram, принципи фотозйомки та аналітики для соцмереж.

Організатор проекту «Профі в тренді» — ГО «Проекти і комунікації» за підтримки Представництва DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Мета проекту — створити і надати якісні сучасні освітні послуги населенню з метою їх самозайнятості чи працевлаштування.

Бажаючими бути учасниками Школи стало 158 кандидатів. Саме скільки анкет отримали організатори. Координаторка проекту Світлана Матяш говорить, що обрати учасників серед такої кількості пропозицій було складно:

— У першу чергу ми дивилися на мотивацію кандидату. Потрібно було зрозуміти, чи відкриє для себе щось нове ця людина, чи зможе потім використати отримані знання у своєму проекті.

Організатори проекту — Дмитро Іванішин, Катерина Бабіч та Світлана Матяш Організатори проекту — Дмитро Іванішин, Катерина Бабіч та Світлана Матяш

Сам склад учасників вийшов досить неоднорідний: представники бізнесу, ЗМІ, громадських організацій. 

— Спілкування між собою під час занять допомагає учасникам. Адже це свого роду нетворкінг. Було б круто, якщо після цих знайомств, у них з’являться ідеї нових проектів, — говорить модератор навчального процесу Катерина Бабіч.

Лекція Руслана Дмитренка Лекція Руслана Дмитренка

Після лекції Аліни Костирі Після лекції Аліни Костирі

Фото після лекції Дениса Старостіна Фото після лекції Дениса Старостіна

Спікери Школи SMM було п’ятеро. Кожного дня з понеділка до п’ятниці хтось з них розповідав свою тему. Руслан Дмитренко з агенції MOVE говорив про «SMM як роботу». Представники PR-агентства «Yoda Consult» Роман Повзик, Аліна Костиря та Денис Старостін розповідали про просування сторінки у Facebook, принцип якісних фото для соцмереж та Instagram. А Володимир Бражник з «Аврори» пояснював учасникам як працювати з аналітикою.

Фінальне групове фото Фінальне групове фото

Наразі перший навчальний курс у «Школі SMM» завершено. Його учасники отримали сертифікати про проходження лекцій. Найближчі два тижні організатори проводять курси з жіночого підприємництва та графічного дизайну. А 28 вересня випускники усіх трьох напрямків зустрінуться на загальному випускному.

Софія ДОБРЯК