У Полтаві затримали водія, якого вже тричі ловили за керування у нетверезому стані

Не зважаючи на рішення суду, яке позбавило чоловіка права керувати автомобілем, він знову сів за кермо у нетверезому стані. Тепер йому загрожує штраф в 40 тисяч гривень

Полтавські патрульні виявили водія, котрий вже втретє протягом року сів за кермо в нетверезому стані. Про це повідомили у патрульній поліції області.

29 грудня, близько 13-ї години, на вул. Небесної Сотні екіпаж поліції виявив автомобіль ВАЗ, водій якого порушував ПДР.

Спілкуючись з керманичем автомобіля, патрульні виявили у нього явні ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження відповідного огляду чоловік категорично відмовився в присутності двох свідків. Інспектори з’ясували, що чоловік вже двічі притягався до відповідальності за керування в нетверезому стані та був позбавлений судом права керування транспортними засобами.

Патрульні склали на водія протокол за ч.3 ст.130 КУпАП (Керування транспортними засобами особами в стані сп’яніння особою, яка двічі протягом року піддавалася адміністративному стягненню такі дії) та винесли постанову за ч.4 ст.126 КУпАП (Керування особою, позбавленою права керування транспортними засобами). Тепер чоловіку загрожує штраф у розмірі 40800 гривень.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»