У Полтаві затримали п’яного капітана

Правопорушення задокументувала мобільна група, на чолі із заступником начальника поліції Полтавщини Володимиром Абрамовим, яка на вихідних вийшла в рейд річкою Ворскла. Про це повідомила прес-служба полтавської поліції.

Правоохоронці перевіряли чи дотримуються власники маломірних суден на механічній тязі встановлених Правил судноплавства на внутрішніх водних шляхах. деться про заборону користування такими плавзасобами на річках, які не належать до категорії судноплавних.На Полтавщині на маломірних суднах можна виходити винятково на Кременчуцькому водосховищі.

Під час рейду затримано 38-річного чоловіка, який керував моторними човном у стані алкогольного сп’яніння. За це на капітана склали адміністративний протокол. Санкція адміністративної статті передбачає 2550 гривень штрафу або позбавлення права керування всіма видами плавучих засобів на строк від одного до трьох років, або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб.