У Полтаві затримали начальника відділення поліції та його заступнника

9 серпня слідчі прокуратури Полтавщини спільно зі співробітниками відділу швидкого реагування Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції України та Управління внутрішньої безпеки в Полтавській області під час отримання хабара затримали начальника та його заступника одного з відділень поліції Полтавського відділу поліції. Про це повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прокуратуру Полтавщини.

Як повідомив начальник управління прокуратури Полтавської області Ігор Поночовний, правоохоронці налагодили схему систематичного отримання грошів від підприємців, які здійснювали торгівлю на території їх обслуговування.

Суми щомісячних хабарів складали від 200 до 2000 гривень з кожного підприємця, в залежності від виду товарів, що реалізовувався. У випадку не сплати вказаних коштів, правоохоронці погрожували підприємцям притягнути їх до адміністративної відповідальності та знищити товар.

Попередньо слідчі задокументували два факти отримання поліцейськими неправомірної вигоди на суму 3000 та 2000 гривень. У подальшому, після отримання керівниками відділення поліції 4000 гривень, їх затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі начальнику відділення поліції та його заступнику готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням), а також вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.