У Полтаві запустили трамвай №7 з «простывшим пассажиром»

Гурт «Простывший Пассажир Трамвая #7» Гурт «Простывший Пассажир Трамвая #7» | Фото: Анна Ютченко

4 березня у арт-пивниці «Сто Доріг» відбувся концерт Івана Пінженіна та гурту «Простывший пассажир трамвая №7». Музиканти завітали до Полтави у рамках всеукраїнського туру.

«Простывший пассажир трамвая №7» — пітерський гурт. У своїй творчості музиканти поєднують вірші Івана Пінженіна, електронну музику від композитора EtoEto та гру на скрипці, за яку відповідає Аріна Кисловська. Крім того, у живих виступах «Простывший пассажир» використовує візуальні ефекти.

Іван Пінженін — відомий у соціальних мережах поет, автор двох друкованих збірок: «В моём Magazine» та «Молодость в H&M». Також він знаний серед широкої аудиторії, як суддя найбільшого реп-батлу — «Versus». 

Під час концерту у Полтаві гурт виконав як пісні, які вже можна почути у записі («Звони», «Carpe Diem»), так і нові треки. Вони увійдуть до альбому «Простывшего пассажира трамвая №7», над яким йде активна робота. 

Музиканти майже не робили пауз між треками, залишивши спілкування на потім. Тому слухачі могли повною мірою поринути у творчість гурту. У піснях «Простывшего пассажира» підіймалися зрозумілі і близькі кожному теми: стосунки між чоловіком та жінкою, дружба, дорослішання, необхідність приймати складні рішення щодня. 

Закінчуючи концерт, Іван Пінженін подякував всім присутнім та поділився своїми враженнями про Полтаву. Протягом дня музиканти встигли відвідати найпопулярніші пам’ятки (Білу Альтанку, вулицю Соборності, Каштанову алею) та декілька закладів. Поет пожартував, що якби вони придумували назву гурту зараз, то обов’язково назвали б його «шальной шкваркой».

Іван Пінженін Іван Пінженін

Після заходу глядачі мали можливість придбати другу книгу Івана Пінженіна «Молодость в H&M», зробити фото та поспілкуватись з музикантами. Cудячи з відгуків після концерту та публікацій в соціальних мережах, більшості з них сподобався концерт.

— Люблю, коли очікування перевиправдовуються у стократ. «Простывший пассажир трамвая №7 — цього потребує мій плейлист, — зазначила одна з відвідувачок заходу Анна Єгорова на своїй сторінці в Facebook. 

Полтава — п’яте місто туру гурту. Далі музиканти помандрують у Одесу, Львів та Київ.

Денис СТАРОСТІН, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»