У Полтаві за участі водоканалів із 7-ми областей України пройде конкурс «Кращий за професією»

4-го травня об 11:00 на площі перед Полтавським академічним обласним музично-драматичним театром імені М.В. Гоголя (вул. Соборності, 23) втретє відбудеться змагання «Кращий за професією». Його учасниками стануть працівники водопровідно-комунальних господарств Полтави, Кременчука, Дніпра, Сум, Кропивницького, Кривого Рога, Черкас та Запоріжжя.

Перший конкурс «Кращий за професією» організував «Полтававодоканал» 16-го вересня 2017 року. Тоді захід мав статус обласного: участь у ньому взяли представники «водоканалів» Полтави та Кременчука.

Участь у тодішньому змаганні взяли близько 50-ти фахівців від обох підприємств. Конкурсантів розділили на вісім категорій. Свій фах демонстрували бухгалтери, водії, машиністи екскаваторів, автокранів, електромонтери, слюсарі, зварювальники та контролери.

– Ініціатором змагання стала Асоціація «Питна вода України». Рік тому до Полтави й Кременчука приєдналися водоканалівці ще трьох обласних центрів: Дніпра, Сум і Кропивницького. Відповідно, конкурс набув статусу всеукраїнського. Цього року до заходу долучаються також водоканали Кривого Рогу, Черкас та Запоріжжя. Приємно, що щоразу коло учасників конкурсу розширюється, – розповів генеральний директор «Полтававодоканалу» Василь Воротинцев.