У Полтаві за мільйон відремонтують Корпусний парк та за 100 тисяч розроблять проект заміни огорожі Каштанової алеї

Корпусний сад у Полтаві Корпусний сад у Полтаві | Фото Надії Скурихіної

У Корпусному парку замінять тротуарну плитку, елементи освітлення, зелені насадження, а на Каштановій алеї замінять огорожу протягом 2017 року

На останній 11-й сесії Полтавської міської ради депутати проголосували за зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою на 2017 рік.

У переліку, в принципі, типових пунктів про ремонт доріг та допомогу комунальним підприємствам є моменти, які зацікавили «Полтавщину». По-перше, мова йде про розробку проектно-кошторисної документації з послідуючим виконанням капітального ремонту парку «Корпусний сад». Закладена сума — 1 млн грн. По-друге, у документі є пункт про ремонт бульвару «Каштанова алея» на суму 100 тис. грн.

Заступник міського голови Полтави Андрій Лямін направив «Полтавщині» наступну відповідь:

1. Капітальний ремонт парку «Корпусний сад».

Кошти, які виділені на капітальний ремонт парку «Корпусний сад» передбачають виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення державної експертизи з послідуючим виконанням робіт, а саме: заміна тротуарної плитки, заміна елементів освітлення, оновлення зелених насаджень, заміна лавок та урн, заміна інших елементів благоустрою, тощо. Термін виконання: 2017-2018 роки.

2. Капітальний ремонт бульвару «Каштанова алея».

Кошти які виділені на капітальний ремонт бульвару «Каштанова алея» передбачають виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення державної експертизи з послідуючим виконанням робіт, а саме: заміна огорожі. Термін виконання: 2017 рік.

Демонтована секція огорожі Каштанової алеї Демонтована секція огорожі Каштанової алеї

Нагадаємо, що у 2012 році міська влада відремонтувала у Корпусному парку лави, на ремонт кожної тоді витратили по 2,5 тис. грн. Чавунну та стару огорожу у Полтаві інколи ремонтували, але не змінювали. У 2014 році приватний підприємець власним коштом почав пофарбувати огорожу в синій та жовтий кольори, але процес зупинився після падіння деяких секцій.

У березні 2017 року стало відомо, що міська влада, через неможливість заміни старого колектору, тимчасово відмовилася від плані щодо масштабної реконструкції вулиці Соборності на ділянці від площі Зигіна до готелю «Київ». На той момент, згідно з даними порталу публічних фінансів Є-data, на виготовлення проектно-кошторисної документації вже було витрачено 270 тис. гривень.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»