У Полтаві за 2,8 млн грн відремонтують підземні переходи біля Центрального ринку та Будинку зв’язку

Влада Полтави за 2,8 млн грн замовила капремонт двох старих підземних переходів у центрі міста: біля Центрального ринку та Будинку зв’язку

Учора, 15 серпня, управління ЖКГ Полтавського міськвиконкому оприлюднило на ProZorro два звіти про укладені договори на капремонт двох підземних переходів у центрі міста. Роботи коштуватимуть 2,8 млн грн у сумі.

Обидва договори були підписані із полтавським ТОВ «Техно Холдинг». Згідно з документами, до кінця року підрядник має капітально відремонтувати переходи на перехрестях:

  • вул.Шевченка та вул. Європейської — за 1 366 458 грн;
  • вул.Соборності з кільцем та вул.1100-річчя Полтави — за 1 411 054 грн.

Згідно з даними Мін’юсту, «Техно Холдинг» відкрили у 2014 році двоє полтавців: Володимир Гуцуляк та Сергій Щегула. Фірма будує житлові і нежитлові приміщення, а також оптом торгує деревиною, будівельними матеріалами, санітарно-технічним обладнанням та ін.

Нагадаємо, плитка у підземних переходах біля Головпоштамту (Будинку зв’язку) та Центрального ринку почала відпадати ще навесні 2012 року. Полагодити сходинки намагалися місцеві підприємці. У 2013 році у переході від Будинку зв’язку ливнівки майже провалилися під землю. Відремонтувати їх так ніхто і не зголосився, тому за три роки полтавці підписали відповідну петицію і влада пообіцяла виділити на ремонт 376 тис. грн. Однак ремонт так і не відбувся.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»