У Полтаві за 14,6 млн грн хочуть реконструювати будівлю колишньої лікарні Південної залізниці

Комунальний заклад «3-я міська клінічна лікарня» на площі Слави, 2 Комунальний заклад «3-я міська клінічна лікарня» на площі Слави, 2 | Фото Віталія В’юна

У 2018 році у Полтаві за 14,6 млн грн планують реконструювати колишню лікарню Південної залізниці, а нині — 3-ю міську лікарню

21 листопада управління капбудівництва Полтавського міськвиконкому оголосило тендер на реконструкцію головного корпусу комунального закладу «3-я міська клінічна лікарня м. Полтави» Полтавської міськради на площі Слави, 2. На роботи з бюджету виділили 14,6 млн грн. Про це «Полтавщині» стало відомо з порталу ProZorro.

Згідно з тендерною документацією, виконавець реконструкції має закінчити роботи до жовтня 2018 року за умови фінансування у повному обсязі. В рамках замовлення передбачено такі види робіт як:

  • реконструкція існуючих приміщень приймального відділення стаціонару;
  • реконструкція частини приміщень 1-го поверху поліклінічного відділення під денний травмпункт;
  • повна заміна покриття шатрового даху з асбесто-хвилястого листа на металочерепицю;
  • утеплення зовнішніх стін будівлі з тинькуванням та пофарбуванням;
  • утеплення перекриття між останніми поверхами та горищем;
  • будівництво пандусів;
  • будівництво ліфта для стаціонарного відділення;
  • приведення планувальної структури реконструйованих приміщень до нормативних вимог;
  • заміна інженерних мереж в межах реконструйованих приміщень.

Охочі взяти участь у тендері мають подати пропозиції до 6 грудня. Наступного дня відбудеться аукціон, який і визначить переможця. Фірма, яка запропонує найвигідніші умови та матиме у наявності всі документи, отримає замовлення.

Нагадаємо, у жовтні 2015 року ДЗ «Відділкова клінічна лікарня станції Полтава статутного територіально-галузевого об’єднання «Південна залізниця» передали до комунальної власності міста. За рік його перейменували на 3-ю міську клінічну лікарню Полтави.

Під час засідання профільної комісії Полтавської міськради у червні цього року начальник управління охорони здоров’я міста Сергій Котов заявив, що лікарня була збудована у 1913 році і зараз конче потребує ремонту. Тоді ж керівник профільної депутатської комісії Олександр Кудацький розповів, що родичі хворих, які там лікуються, викликають бомжів та вантажників з вокзалу, щоби підняти її на 2-й поверх. Схожа проблема існує і у 1-й міській клінічній лікарні. Родичі власноруч відносять тяжких хворих до терапевтичного відділення по східцях без ліфта.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»