У Полтаві за 13 мільйонів проведуть реконструкцію хіміотерапевтичного відділення

Також проект передбачає цілодобову систему моніторингу стану пацієнтів, що дозволить постійно контролювати стан хворого. Вона включає системи відеоспостереження та виклику лікаря. Крім того, передбачено застосування імпортного медичного обладнання, що відповідає сучасним технологіям, — говорить Тимофій Голбан. 

Зараз Департамент шукає підрядника, який відповідатиме усім вимогам, передбаченим тендерною документацією. Кінцевий строк подання пропозицій — 7 квітня. А очікувана вартість закупівлі — 13,07 млн грн. Посилання на закупівлю на порталі ProZorro: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-22-000628-c.

—Впровадження медичної реформи — це осучаснення тих послуг у цій сфері, які надаються в області. Минулого року ми реконструювали полтавську станцію «Швидкої». Цьогоріч добудуємо сучасний кардіоцентр і почнемо зведення нового корпусу обласної лікарні. Осучаснення також потребує хіміотерапевтичне відділення онкодиспансеру. Кожен з цих проектів — важливий крок для того, щоб пацієнти на Полтавщині відчували себе максимально комфортно, — наголосив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.