У Полтаві з неблагополучної родини вилучили 5 дітей від 5 до 17 років

Полтавські поліцейські та активісти тимчасово вилучили п’ятьох дітей з неблагополучної родини, у якій старша донька доглядала менших, поки батьки пиячили

У Полтаві комісія у складі поліції, представників відповідних служб та активістів була вимушена тимчасово вилучити п’ятьох дітей з неблагополучної родини. До такого рішення фахівців спонукали жахливі побутові умови, антисанітарія, відсутність звичних благ цивілізації та батьківського піклування. Про це повідомив відділ комунікації поліції Полтавщини.

Як зазначила начальник відділу ювенальної превенції поліції Полтавської області Ірина Карюк, у приватному будинку живуть батьки з п’ятьма дітьми, віком від 5 до 17 років. Тривалий в них відсутнє світло. Постачання газу їм припинили через великі борги.

У родині п’ятеро дітей: троє дівчат (6, 7, 17 років) та двоє хлопчиків (5 та 11 років). Зараз батьки не працюють, зловживають алкогольними напоями. Дітей фактично доглядає старша донька.

Поки діти тимчасово перебуватимуть в одному із соціальних закладів Полтави. Зі слів Ірини Карюк, дітям провели первинний медичний огляд. Загрози їх життю і здоров’ю немає. Остаточну оцінку їх стану нададуть лікарі після комплексного обстеження.

Стосовно батьків та доцільності збереження їх прав на виховування дітей комісія визначатиметься після ретельного вивчення життєвих обставин родини.

Поліція, у свою чергу, вже склала адмінматеріали відносно батьків за невиконання обов’язків по догляду за дітьми (ст. 184 КУпАП).

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»