У Полтаві встановлюють біговий рекорд України

Організовують його представники Української академії лідерства. Учасники будуть по черзі бігти навколо парку безперервно впродовж 72 годин. І якщо все вдасться, то до ранку суботи вони мають встановити біговий рекорд України 

Цей забіг – це і популяризація бігу як найдоступнішого виду спорту, і зайве нагадування про те, що Полтава – місто бігунів. Сьогодні ми розпочинаємо естафетний забіг, який триватиме 72 годин. Учасники по черзі бігтимуть навколо Корпусного саду. Вдень спортсмени пробігатимуть часові відрізи по 15 і 30 хвилин, уночі – годину та дві, – розповідає координатор пробігу Полтаві Олександр Чорний.

За словами організаторів, подібний рекорд стане першим в Україні. А фіксуватимуть його представники Національного реєстру рекордів України.

Ми фіксуватимемо кожне коло, яке пробігатимуть учасники. Наші представники будуть чергувати по 6 годин, усі дані вноситимемо до протоколів, а у суботу приїдуть представники, які офіційно зафіксують встановлення рекорду, – розповідає представник Національного реєстру рекордів Тетяна Джулай.

Об 11:00 19-го червня у естафетному забігові стартує перший учасник. Всього упродовж трьох днів участь у забігові візьмуть 140 учасників – із Полтава, Дніпра, Харкова, Києва. 22-го червня усі бігуни зберуться разом і завершать естафету спільним забігом до Петровського парку, де розпочнеться фестиваль здорового життя «Здоров». Там кожен учасник забігу отримає медаль та грамоту.

Нагадаємо, раніше у Полтаві відбувся годинний забіг на діючому картодромі. Там учасники безперервно бігли впродовж години.