У Полтаві вп’яте за місяць сталася пожежа у будівлі колишньої вечірньої школи

Зандебані будівлі колишнього дільничного пункту міліції та вечірньої школи на Павленках Зандебані будівлі колишнього дільничного пункту міліції та вечірньої школи на Павленках

У Полтаві на Павленківській площі двічі за добу горіли занедбані будівлі колишньої вечірньої школи та дільничного пункту міліції

В ніч на 1 липня та увечері того ж дня у Полтаві, на Павленківській площі сталося дві пожежі. В обох випадках горіли занедбані будівлі. Одна з них — колишня вечірня школа, інша — колишній пункт міліції. Про події повідомила прес-служба ГУ ДСНС України у Полтавській області.

О 00:10 до рятувальників надійшло повідомлення про пожежу у двоповерховій занедбаній будівлі. Вогонь знищив сміття на площі 2 м² та пошкодив 2 м² дерев’яної підлоги. Саму будівлю врятували.

Вже у вечері, о 18:30 пожежників знову викликали на Павленківську площу. Тепер горіла одноповерхова занедбана будівля. Там також згоріло сміття на площі 2 м² та було пошкоджено 2 м² дерев’яної підлоги. Саму будівлю вдалося врятувати.

В обох випадках пожежі ліквідовувало одне відділення ДПРЧ-2. Причини пожеж встановлюють спеціалісти.

Це вже п’ятий випадок займання будівель на Павленківській площі. Останнього разу пожежа у колишній вечірній школі сталася лише минулої неділі. Загалом же із жовтня 2016 року вони горіли не менше 12 разів.

Дарина СИНИЦЬКА, «Полтавщина»