У Полтаві внаслідок снігопадів 2 та 3 березня діти не підуть у школи

Внаслідок сильних снігопадів міська влада вирішила призупинити навчання в усіх школах Полтави

Полтавське міське управління освіти видало наказ «Про тимчасове призупинення навчання у 1-11 (12) класах закладів загальної середньої освіти м. Полтава». Згідно із цим документом призупиняється навчальний процес в усіх школах Полтави протягом 2 та 3 березня. Це пов’язано із складними погодними умовами та задля збереження здоров’я дітей.

Освітяни попередять про це підприємців, які здійснюють харчування школярів. Під час призупинення навчального процесу вчителям збережуть відповідну зарплату за 2 дні. На період 2 та 3 березня передбачено скасувати заплановані навчальні, спортивні, культурні та інші масові заходи у школах.

Як повідомила начальник управління освіти Полтавського міськвиконкому Леся Марталішвілі, навчальний процес відновиться 5 березня, якщо не відбудеться кліматичних «форс-мажорів».

Також у зв’язку із погіршенням погодних умов Департамент освіти і науки Полтавської ОДА рекомендує перенести проведення масових заходів у закладах освіти Полтавської області, які були заплановані на 1-3 березня 2018 року.

На жаль, на момент 17:30, в Департаменті освіти не відповіли на телефонні дзвінки, щоб надати інформацію про можливе призупинення навчального процесу в школах області.

Нагадаємо, що наприкінці січня 2012 року у зв’язку із сильними морозами припинився навчальний процес в школах Полтави.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»