У Полтаві відзначили переможців обласного конкурсу «Журналіст року-2017»

«Журналіст року» — обласний творчий конкурс, який на Полтавщині проводять другий рік поспіль. Цьогоріч участь у ньому взяло 44 журналісти, кореспонденти, блогери. Спільно вони подали 224 матеріали

У Полтаві відзначили переможців обласного конкурсу «Журналіст року-2017».

— Заявки на участь у конкурсі ми приймали зсередини квітня до середини травня. Минулого тижня засідало журі, де і визначили переможців. І ось сьогодні, в День журналіста ми їх нагороджуємо, — зазначила Вікторія Пилипенко, начальник управління інформації Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.

Конкурс іще зовсім молодий. Відповідно до розпорядження голови Полтавської ОДА започаткували його лише минулого року. Та незважаючи на свій юний вік, «Журналіста року» користується популярністю.

— Минулого року було 25 учасника, які подали 190 матеріалів на конкурс. Цьогоріч — 44 учасники і 224 матеріали. Наступного року очікуватимемо ще більшої активності, — додала Вікторія Пилипенко.

«Журналіст року-2017» проводився у п’яти номінаціях:

  • «Громадянська позиція»;
  • «Краще подання резонансного матеріалу»;
  • «Кращий журналістський доробок»;
  • «Кращий сюжетний матеріал»;
  • «Кращий дизайн видання».

У кожній із них було по 2 переможці — учасники, чиї матеріали набрали найбільшу кількість балів.

— Визначитися, який саме матеріал найкращий — було не просто, — розповів Олег Пругло заступник голови Полтавської ОДА. — У нас на Полтавщині дуже талановиті та фахові журналісти і кожен із них вартий перемоги. Завдяки їм всі знають про роботу влади, майбутні проекти, реформи і таке інше. Від щирого серця вітаю журналістів з їхнім професійним святом. Натхнення їм та легкого пера.

Нагородження переможців конкурсу «Журналіст року»

Нагородження переможців конкурсу «Журналіст року»

Серед переможців працівники преси, телебачення і радіо, представники інтернет-видань, інформаційних агентств, а також позаштатні автори (фрілансери). Інна Безугла присвятила журналістиці понад 10 років. Працює на місцевому телебаченні. Вона зізнається — приємно, коли роботу високо оцінюють, адже кожна відзнака — це доказ того, що рухаєшся в правильному напрямку:

— Я подавала 2 роботи у номінації «Кращий сюжетний матеріал». Вони на різні теми — ОТГ, про те, як нині розвиваються селища в умовах реформи; інший мій матеріал був про те, як за останній рік підвищувалися ціни на алкогольні вироби. Який саме матеріал членам журі прийшовся до душі я не знаю, та все рівно приємно. Дякую і зі святом.

Анна Чапала Анна Чапала

Дипломом та грошовою нагородою відзначили і Анну Чапалу, фотокореспондента інформаційного агентства. Свої матеріали на участь у творчому конкурсі дівчина подавала і того року. Тоді вона також була в числі переможців.

— Я здобула перемогу в номінації «Громадянська позиція». Дякую, що знову мої матеріали так високо оцінили. Подавала матеріали з своїх поїздок у зону проведення АТО, а також матеріали більш веселої тематики. Мені подобається те, чим я займаюся. Репортажна фотозйомка — це те, що приносить мені задоволення.

Переможців конкурсу «Журналіст року-2017» нагородили дипломами і грошовими винагородами у розмірі 1500 грн. Окрім цього, найвідданіших своїй справі працівників ЗМІ відзначили грамотами.

Прес-служба Полтавської ОДА