У Полтаві відзначили переможниць та учасниць IV Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини»

Сьогодні в ОЦЕВУМі нагородили переможниць Обласного конкурсу «Успішна жінка Полтавщини». Конкурс у регіоні провели вже вчетверте. Його започаткували, щоб підвищити суспільно-політичну активність жінок та їхній соціальний статус.

Цьогорічний Обласний конкурс «Успішна жінка Полтавщини» – це 51 учасниця та 14 номінацій:

                  

«Успішна жінка Полтавщини – берегиня роду»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – громадський діяч»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник агропромислового комплексу»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник освіти та науки»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник засобів масової інформації»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – керівник підприємства»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник комунальної сфери»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини –  працівник сфери соціального захисту населення»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник правоохоронних, судових органів, юстиції та адвокатури»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник сфери обслуговування населення»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – працівник охорони здоровя»;

                  

«Успішна жінка Полтавщини – у галузі фізичної культури та спорту».

 

— «Заявки подавали не самі учасниці, а їхні трудові колективи РДА/МВК, структурних підрозділів ОДА та територіальних органів центральних органів виконавчої влади у Полтавській області», — розповів Олександр Буцький, начальник Управління сім’ї, молоді і спорту Полтавської ОДА.

Хто ж із учасниць найбільше вартий перемоги, визначала конкурсна комісія. До неї увійшли представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, провідні спеціалісти у різних галузях діяльності, представники громадськості.

— Переможниць обирати було важко, особливо в деяких номінаціях. Адже кожна учасниця цього конкурсу варта номінації «Успішна жінка Полтавщини», — додав Олександр Буцький.

Переможницею у номінації «Успішна жінка Полтавщини – діяч культури та мистецтва» стала директорка Чутівського ПТУ №55 Вікторія Балясна. Жінка виготовляє авторські ляльки. Її унікальні вироби знані не лише в Украйні. З персональними виставками мисткиня бувала і закордоном:

— Мої ляльки мають незвичну форму. Я хочу, щоб люди посміхалися, коли на них дивляться. Основу ляльки я виготовляю з твердих матеріалів, одяг шию з тканини, а голови лялькам вкриваю або шерстю лами, або натуральним волоссям з перук, — розповіла Вікторія Балясна.

Серед переможниць конкурсу і Валентина Іванова, завідувачка Бережнівського ФАПу Кобеляцького району. Вона «Успішна жінка Полтавщини – працівник охорони здоровя». В медицину жінка прийшла в 15 років, спочатку навчання, потім – робота фельдшера:

— Фельдшером у Бережнянському ФАПі я працюю уже понад 20 років. У тому медзакладі загалом обслуговуються три села. Тож, можна сказати, я лікую близько тисяч жителів. Для них я терапевт, і педіатр, і гінеколог, і, навіть, психолог.

Чимало людей зі всього регіону завітало до обласного центру, щоб привітати «Успішних жінок Полтавщини». Серед почесних гостей перший заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький:

— Мені випала честь вручити відзнаку переможниці у номінації «Успішна жінка Полтавщини – представник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування». Нею стала Ольга Величко, директор ТОВ «Кремінь Інвестбуд», депутат Горішньоплавської міської ради». Дуже приємно, що мене сюди запросили.

Всі учасниці конкурсу отримали дипломи, квіти та цінні подарунки. А переможницям вручили ще й кубки.

 

Прес-служба Полтавської ОДА