У Полтаві відзначили 4-ту річницю Революції Гідності

Четверта річниця Революції гідності у Полтаві Четверта річниця Революції гідності у Полтаві | Фото Миколи Лисогора

Близько 30 полтавців прийшли вшанувати загиблих учасників Майдану та героїв АТО

Сьогодні перед Полтавською ОДА зібралися полтавці, щоб вшанувати 4-ту річницю Революції Гідності. На захід прийшли близько 30 чоловік — люди принесли квіти до Меморіалу загиблим на Майдані та в АТО. Біля Меморіалу запалили лампадки. 

Для створення атмосфери Полтавського Майдану учасники дійства розпалили багаття у металевій бочці. Було холодно — окремі учасники підходили до вогню, щоб зігрітися. Із динаміків лунали пісні: «Воїни світла» та «Плине кача», які були музичними символами Революції Гідності.

— Ми прийшли вшанувати пам’ять полеглих на Майдані. Революцію зробили романтики, а прийшли до влади знову олігархи. Нічого не змінилося, змінився тільки вектор: східний на західний. Засновник Партії Регіонів — Порошенко — робить державу ще більш корумпованою. Стало гірше, ніж за Януковича. Наше завдання — просувати правду. Революція робиться в мозку і ми показали на Майдані, що можемо знести режим. Революція триває, вона не завершилися, це перший її етап, — розповів депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук.

На площі організували своєрідне віче — учасники Майдану 2013-2014 років підходили до мікрофону, ділилися спогадами та міркували про майбутнє України. 

Після віче — запланована смолоскипна хода до графіті-меморіалу Загиблим героям Небесної сотні, який знаходиться на стіні аграрної академії.

Микола ЛИСОГОР, «Полтавщина»