У Полтаві відкрили виставку вірменських художників

Учасник виставки Арам Карапетян виріс на Полтавщині, у селі Штомпелівка Хорольського району. Тут же навчався у художній школі, згодом продовжив навчання у ПНТУ ім. Юрія Кондратюка на архітектурному факультеті.

Надаю перевагу графіці, хоча пробую сили і в інших напрямках. Для мене велика честь бути серед учасників цього заходу, тим більше вперше виставляю на загал свої роботи. Своє майбутнє пов’язую з мистецтвом. Чи буду я художником, чи буду архітектором, так чи інакше, у моєму житті мистецтво буде присутнє обов’язково, говорить Арам.

Під час відкриття виставки відбувся концерт студентів Полтавського музичного училища. Побачити експозицію вірменських митців можна, завітавши до прес центру Галереї мистецтв

Довідка: Громадська організація «Урарту»  одна з найактивніших на Полтавщині. За роки існування представники організації створили Культурний центр, при якому діє недільна та спортивна школи, жіночий комітет, молодіжна організація та бібліотека. Щорічно «Урарту» проводить заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв геноциду вірменського народу. У Павленківському парку встановили пам’ятний хачкар. Крім того, вірмени святкують День матері та День Святого Саркіза, День незалежності Вірменії та Новий рік. Громадська організація тісно співпрацює з органами місцевої влади, займається благодійною діяльністю.

Алла Широкова