У Полтаві відкрили перший туристичний кіоск та дозволили «селфитися» біля експонатів

Сьогодні з нагоди відзначення Міжнародного дня музеїв у Галереї мистецтв урочисто відкрили І міський інформаційно-туристичний кіоск.

Презентували новинку начальник відділу туризму та культурної спадщини управління культури міськвиконкому В. Павлов, заступниця міського голови С. Тарашевська та представник компанії-розробника програмного забезпечення ТОВ «Сенсорні системи України» Б.Муравський. Також на урочисте відкриття кіоску запросили керівників туристичних фірм та інших обєднань цієї спрямованості, представників профільних кафедрВНЗ міста,управління культури міськвиконкому, Департаменту культури і туризму ОДА, представників постійно діючої депутатської комісії з питань містобудування та розвитку міського господарства.

Присутнім продемонстрували можливості кіоску на прикладу розділу «Музеї Полтави». Також він стане корисним туристам, які планують оглянути культурну спадщину Полтави, ознайомитися з її багатогранним потенціалом.Крім цього, про встановлення у музеї кіоску сповіщає і вивіска на зовнішньому фасаді приміщення галереї. Так гостям міста стане ще простіше зорієнтуватися. Зацікавить відпочивальників і ще одна інновація від полтавських музеїв. Відтепер, у кожну третю неділю місяця можна зробити і безкоштовне «селфі» біля експонатів, за умови, що самі експонати туристи не чіпатимуть руками.

Також з нагоди Міжнародного дня музеїв співробітників та трудовий колектив ТОВ «Сенсорні системи України» нагородилиграмотами від міської та обласної влади.

Юлія Самозвон.

Читайте також, де можна відпочити вже цими вихідними