У Полтаві відкрили новий сервісний центр МВС за участі Арсена Авакова та Олександра Турчинова

Валерій Головко, Олександр Турчинов та Арсен Аваков Валерій Головко, Олександр Турчинов та Арсен Аваков

Сьогодні у Полтаві відкрили новий сервісний центр МВС та вручили нову техніку за участі міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, секретаря Ради Національної безпеки та оборони Олександра Турчинова, міністра молоді та спорту Ігора Жданова, начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія, очільника Полтавської ОДА Валерія Головка, а також керівництва Головного управління Нацполіції області. 

У Полтаві відкрили новий сервісний центр МВС, який замінить колишній МРЕВ. Олександр Турчинов відзначив, що якість і оперативність обслуговування у сервісних центрах МВС наближає Україну до європейських стандартів. 

— Сервісні центри працюють, я переконаний, саме за європейськими стандартами. Практично без черг, без необхідності давати хабарі, все прозоро, красиво і сучасно. Саме ця технологія показує, що Україна — це Європа, — переконаний секретар РНБО.

Олександр Турчинов Олександр Турчинов

Подарунки отримали і діти учасників АТО Подарунки отримали і діти учасників АТО

Нові сервісні центри МВС — це єдина концепція надання державного сервісу по всій країні. 

— Це вже 21 новий центр в країні та перший у Полтавській області. До кінця року в Україні працюватимуть 50 таких центрів. Сподіваюся, що такого плану сервісні центри будуть не лише в обласних центрах, а й в маленьких населених пунктах, — говорить Арсен Аваков.

Окрім відкриття нового центру МВС також у межах заходу вручено сертифікати та ключі від квартир для бійців батальйону «Полтава». Це ті правоохоронці, які брали участь в антитерористичній операції. 

Нові авто для поліції Нові авто для поліції

Вручення сертифікатів Вручення сертифікатів

Спільне фото Спільне фото

— Сьогодні справді знаковий день. Ми не лише відкриваємо новий сервісний центр МВС, а й відзначаємо правоохоронців, які брали участь в антитерористичній операції. Вони отримають квартири, адже мужньо боронять Україну та стоять на варті нашої безпеки, — сказав міністр внутрішніх справ. 

Окрім того підрозділи поліції Полтавщині отримали 18 сучасних екологічних позашляховиків для виконання службових обов’язків. Олександр Турчинов наголосив, що полтавська поліція є однією з кращих у країні.

Валерій Головко Валерій Головко

— Надзвичайна подія і для Полтави і для області відбулася сьогодні. Я радий бути тут, адже ми спільними зусиллями стараємося працювати на благо людей. Ми намагаємося не стояти осторонь від змін, реформ та покращень. Ми чітко розуміємо важливість гарної роботи системи суспільного захисту. Наші люди повинні відчути, що вони захищенні, — сказав голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Наразі сервісний центр взяв на себе колишні функції МРЕВ, 11 адміністраторів працюватимуть із метою швидкого забезпечення послугами громадян, зокрема, реєстрація та перереєстрація авто, отримання та заміна водійських посвідчень та посвідчень міжнародного зразка, а також довідки про несудимість. В майбутньому цей спектр послуг планують розширити.

Відкриття нового сервісного центру МВС за участі Арсена Авакова та Олександра Турчинова Відкриття нового сервісного центру МВС за участі Арсена Авакова та Олександра Турчинова

Тож відтепер у Полтаві на вулиці Європейській, 164 громадяни можуть швидко та комфортно зареєструвати чи перереєструвати авто, отримати aбо замінити посвідчення водія, отримати міжнародне водійське посвідчення та довідку про несудимість. За день центр зможе надавати до 200 послуг. Сервісний центр МВС працює за принципом екстериторіальності, послуги тут можна отримати незалежно від місця реєстрації. Заміна посвідчення водія тут займає близько 30 хвилин, а перереєстрація авто — дві години. Також у центрі працює екзаменаційний клас для складання теоретичних іспитів із знань Правил дорожнього руху.

Прес-служба Полтавської ОДА