У Полтаві відкрили новий автовокзал «Південний»

22 серпня у Полтаві, на площі біля Південного вокзалу, відкрили новий автовокзал «Південний» або офіційно – автостанція «Полтава-4». Управління інфраструктури Полтавської обласної державної адміністрації та товариство «Полтаваавтотранс» почали будівництво нового пасажирського вузла ще в далекому 2011 році, але з різних причин воно затягувалося. Усього на будівництво нового автовокзалу витрачено близько 8 мільйонів гривень.

Пасажири, що користуватимуться послугами автостанції «Південна», курсуватимутьу Чутівському та Котелевському напрямках. Щоденно планується перевозити до 2000 пасажирів. Автобусів автостанція матиме близько 200. Автовокзал – сучасна двоповерхова будівля з касами, міжнародною касою, комфортним залом очікування, магазинами, фаст-фудом та великою кількістю звичайних туалетів та туалетів для людей з інвалідністю, що є чи не найважливішим пунктом, який характеризує зручність міського автовокзалу.

           – Відкриття автовокзалу «Південний» – лише один з кроків нашого підприємства на шляху створення комфортних і сучасних умов для подорожей, – сказав Сергій Бутко, директор ТДВ «Полтаваавтотранс». – В планах нашого підприємства – реконструкція центрального міського автовокзалу, оскільки звідти постійно відправляється все більша кількість міжнародних рейсів.