У Полтаві відкрили гуртожиток для медиків

Керівництво області: Віктор Лисак, Олександр Біленький та Валерій Головко

У Полтавській області реалізується програма «Місцеві стимули для медичних працівників». Мета — підвищення рівня мотивації медиків до праці та поліпшення їхніх соціально-побутових умов.

Роботи на об’єкті проводилися протягом двох років — з 2015 до серпня 2017. Рішення щодо реконструкції закинутого гуртожитку Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені М. В. Остроградського прийняли два роки тому. Замовником реконструкції гуртожитку виступив обласний Департамент будівництва.

У 2015 звідси вивезли велику кількість сміття, замінили вікна та мережі, утеплили приміщення. У січні нинішнього року в ОДА прийняли рішення віддати будівлю під гуртожиток для заселення медикам обласних лікарняних закладів, які не мають свого житла. На об’єкт, за загальним кошторисом, витратили майже 16,5 млн грн.

— Питання забезпечення житлом медиків зараз — першочергове. Ця будівля більше 10 років стояла в занедбаному стані. Два роки тому ми вирішили це змінити. А сьогодні представники медичної галузі отримують житло, якого вкрай потребують, — наголосив Валерій Головко.