У Полтаві відбувся звітний концерт Творчого центру Наталії Май

«На посиденьки по-полтавськи». Під такою назвою 8 квітня у міському Будинку культури відбувся звітний концерт Творчого центру Наталії Май.

На урочистий вечір талантів завітали шанувальники творчості співачки та її вихованців, рідні й близькі, представники галузі культури.

— Відродити українську пісню, зробити її більш сучасною, щоб вона була цікавою підростаючому поколінню — саме це ми взяли за мету, готуючись до концерту, — говорить заслужена артистка України Наталія Май. — Робота над аранжуванням та виконанням була дуже цікавою, особливо дітям. Це надало їм можливість зануритися в історію свого народу.

Центр Наталії Май відвідують більше сотні дітей віком від трьох років, приїздять з усієї області. Педагоги закладу сприяють духовному відродженню української пісні та народних традицій. На заняттях діти можуть проявити свою індивідуальність, неповторність. 

Вихованці Творчого центру Наталії Май Вихованці Творчого центру Наталії Май

Одинадцятирічна Олеся Шаповал із Гадяцького району вокалом у студії займається чотири роки. Дівчика пригадує: коли виборола перемогу на телепроекті «Полтавщино, співай», її запросили до студії Наталії Май.

— Скільки себе пам’ятаю, завжди співаю, — говорить Олеся. — Дуже люблю пісню, особливо народну. Сьогодні представляю композицію «Ой, летять галочки» в обробці Наталії Май. Сподіваюся, що усім присутнім сучасна версія твору припаде до душі так, як і мені.

Роботою Творчого центру задоволена й мама Олесі. Саме тут вчителі показали дівчинці, як володіти голосом. І завдяки цьому, переконана Наталія Шаповал, вони займають призові місця на конкурсах.

Олеся і Наталія Шаповал Олеся і Наталія Шаповал

Особисто привітав присутніх міський голова Олександр Мамай. Він зазначив, що вихованці студії є постійними учасниками культурно-мистецьких заходів міста:

— Першочергово хочу подякувати дітям і вчителям за їхню велику щоденну працю. Саме вони зібрали нас на це мистецьке свято. Особлива вдячність — Наталії Май — людині, яка згуртувала всіх довкола української пісні. Переконаний, що в жодному обласному центрі немає такої творчої студії, як у нас.

Привітав усіх присутніх із цією подією міський голова Олександр Мамай Привітав усіх присутніх із цією подією міський голова Олександр Мамай

На звітному концерті вихованці продемонстрували глядачам вокальну майстерність, музичні родзинки, які підготували за творчий сезон. Зі сцени лунали найкращі зразки української народної пісні у виконанні учнів студії. Виступи доповнили яскраві костюми й оригінальні постановки.

Учні Творчого центру Наталії Май під керівництвом умілих педагогів опановують багатоголосся, навчаються вільно та впевнено почуватися на сцені. 

Довідково:

Творчий центр Наталії Май відкрили у Полтаві у 2005 році. На сьогодні тут займається понад 100 дітей з усієї області. Його вихованці беруть участь у Всеукраїнських та Міжнародних фестивалях сучасної та народної пісні. Багато з них стають переможцями та лауреатами. У 2013 році відкриті філіали у Києві та Білій Церкві.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради