У Полтаві відбувся ювілейний конкурс краси “Наталка Полтавка”

9 березня у  дискотечно-виставковій залі міського Будинку культури відбувся конкурс краси “Наталка Полтавка”. Цьогорічний конкурс став ювілейним двадцятим.

Рівно 20 років тому керівництвом Будинку культури було започатковано не просто конкурс краси зовнішньої, а краси душевної. Із 1997 року ця традиція збереглася до сьогодні.

За два десятиліття змінилось чимало. Щороку до традиційної концепції додавали нове, цікаве, неординарне. Це зробило кожен із конкурсів неповторним, особливим. Проте дещо, зауважує автор свята краси і талантів Лариса Семеняга, лишилось незмінним:

– Об’єднавшись із творчими й талановитими людьми, ми міркували над тим, аби створити якийсь захід, який би передавав колорит нашого міста. Олег Година, нині відомий шоумен Полтави, запропонував започаткувати конкурс «Наталка і Петро». Задум нам сподобався. Але вирішили зосередитись саме на прекрасній половині людства, оскільки усім відомо, що полтавки – найгарніші дівчата у світі. Ось так і виникла ця ідея. Приємно, що конкурс став ще однією доброю традицією. За час з дня його заснування звісно ж багато чого змінилось. Проте, найголовніше є постійним: краса наших дівчат.

2

На особливий ювілейний вечір запросили усіх-усіх «Наталок», а також тих, хто боровся за титул найчарівнішої полтавки. Переможниця конкурсу у 2001 році Наталія Златопольська, ділячись враженнями, зауважує, що наче знову переживає цей вечір, мов уперше:

– Дуже зраділа запрошенню на цей чудовий захід. При чому не просто як спостерігача, а знову, наче учасниця. Навіть здається, що знову пробую свою сили за найголовніший титул. Рада, що отримала можливість поспілкуватися із багатьма «Наталками», володарками інших титулів. Для присутніх наш вечір – можливість отримати незабутні враження, а для нас – ще одна нагода відчути насолоду від виходу на сцену та безмежну увагу публіки. Сьогодні ми усі знову даруємо свою красу.

3

Своє слово звернув до чарівних полтавок та усіх присутніх очільник міста Олександр Мамай:

–Цей захід об’єднав нас, став доброю традицією. Окрім того, цей захід об’єднав нас ще й довкола святої та благородної мети, адже вже чотири роки він є благодійним. Усі зібрані кошти під час свята передаються пацієнтам дитячої міської клінічної лікарні в онкогематологічне відділення. Так буде і сьогодні.

4

Щороку конкурс має свою тематику. У 2017 організатори вирішили віддати все в руки долі і зірок на небі: дівчата дефілювали в образах знаків зодіаку. Не обійшлося і без дефіле в традиційному українському вбранні.

Під час заходу було розіграно два лоти: чарівний віночок ручної роботи художнього салону «Арт-ландія» та картину відомої далеко за межами нашого міста талановитої художниці Юлії Сторожевої. Взяв участь а аукціоні і міський голова Олександр Мамай. Вилучені кошти будуть спрямовані на допомогу маленьким пацієнтам дитячої міської клінічної лікарні.

Чудові враження присутні отримали не лише від дефіле красунь, а й від виступів кращих вокальних, танцювальних й інструментальних колективів міста.

5

Гостей свята вразив показ мод, присвяченій нашій землячці Вірі Холодній «Снился мне сад в подвенечном уборе». Колекцію створили Олена Гопей та Юрій Матвєєв, за підтримки декана факультету технологій та дизайну, доктора педагогічних наук, професора Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка Валентини Титаренко.

Усі дівчата отримали подарунки від партнерів заходу. Особливий сюрприз зробив для полтавок і міський голова. Усі «Наталки» отримали туристичні путівки на двох до чарівного та загадкового міста Лева.

По завершенню урочистої частини відкрилась дискотека. Несподіванкою для глядачів став виступ спеціального гостя свята EL Кравчука.

Загалом же, під час заходу було зібрано 11 тисяч 920 гривень. Це кошти з аукціону, а також кошти, вилучені зі спеціальних скриньок, до яких робили свої пожертви небайдужі полтавці.

Прес-служба Полтавської міської ради