У Полтаві відбувся другий етап проекту «У здоровому тілі — здоровий дух!»

Проект «У здоровому тілі — здоровий дух!» продовжує реалізовуватися в рамках міської програми «Бюджет участі». 10 червня на дворовому майданчику будинку по вулиці 23 Вересня, 19 відбувся другий етап втілення його в життя.

Співавтор ідеї, президент ГО «Центр спортивних єдиноборств — «Чемпіон» Юрій Мороз зазначив, що такі заходи стимулюють молодь займатися спортом та вести здоровий спосіб життя.

— Наша основна мета — провести акції саме у дворових майданчиках міста. Сьогодні у молоді склалася хибна думка: для того, щоб займатися спортом, потрібно багато коштів і часу. Ми хочемо переконати людей, що не обов’язково відвідувати спортивну секцію — можна почати із занять на своєму подвір’ї. Я вважаю, якщо після нашої акції хоч кілька людей почне займатись спортом — це буде круто! — розповідає Юрій Мороз.

ГО «Центр спортивних єдиноборств — «Чемпіон» та керівник Юрій Мороз ГО «Центр спортивних єдиноборств — «Чемпіон» та керівник Юрій Мороз

Із думкою співавтора погоджуються і присутні на святі. Особливо радіють молоді мами, адже зараз канікули і діти мають більше можливостей провести вільний час із користю.

— Дякуємо авторам проекту за цю прекрасну ідею! — говорить мешканка будинку Наталія, — адже немає нічого дієвішого, ніж показати на власному прикладі, що бути здоровим — це модно, красиво, а найголовніше — корисно. Сподіваюся, що після цього заходу наші діти менше сидітимуть за комп’ютерами і більше часу проводитимуть на подвір’ї, займаючись спортом, спілкуючись між собою.

Секретар Полтавської міської ради Оксана Деркач зазначила, що такі заходи вкотре доводять, що взаємодія влади і громади вкрай потрібна. Адже мешканці повинні самі розставляти акценти щодо благоустрою свого мікрорайону, міста.

Оксана Деркач відкрила захід Оксана Деркач відкрила захід

— У рамках проекту ми проведемо 12 вуличних акцій на внутрішньо-дворових майданчиках мікрорайонів міста та вже встановлюємо спортивні турніки та перекладини, — розповіла Оксана Деркач. — Спеціальне обладнання встановлено на подвір’ях будинків Чураївни, 9 та на дворовому майданчику 23 Вересня, 19. Запрошую всіх полтавців активно підтримувати проект, долучатися до благоустрою міста.

Головну ідею проекту «У здоровому тілі — здоровий дух!» розкривали виступи найкращих спортивних та творчих колективів міста. Майстер-класи від спортсменів активно залучали молодь до здорового способу життя. Для найменших учасників заходу представники комунального закладу «Спорт для всіх» провели веселі старти.

Унікальну можливість відчути себе справжніми поліцейськими отримала малеча, яка прийшла на захід. Вони одягали спецодяг та сиділи за кермом поліцейської машини. 

Довідково: На реалізацію проекту «У здоровому тілі — здоровий дух!» із міського бюджету виділено 96 600 гривень. 

Головний розпорядник коштів — управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому, а координатором «Бюджету участі» є комунальна установа «Інститут розвитку міста».

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради