У Полтаві відбулися урочистості до річниці Нацполіції України

Полтавським поліцейським вручили грамоти, нагрудні знаки та сертифікати на житло.

У Полтаві відбулися святкові урочистосі з нагоди відзначення другої річниці Національної поліції України, повідомляє Depo.Полтава з посиланням на прес-службу обласної поліції.

Очільники міста нагородили грамотами та нагрудними знаками поліцейських, які були визнані кращими за результатами професійної діяльності. Вдові загиблого правоохоронця Олександра Каменюка вручили сертифікат від двокімнатної квартири . Окрім того, за рішенням міськвиконкому правоохоронці отримали два сертифікати на службове житло та сертифікат на мільйон гривень для розвитку управління патрульної поліції міста.

Другу річницю професійного свята поліцейські відзначили виставкою технічних приладів, озброєння, виступом митців і творчих колективів Полтавщини, а також – нагородженням призерів творчого конкурсу “Відповідальність і я”.

Полтавці мали змогу ознайомитися з технічним оснащенням вибухотехнічного підрозділу, вмістом і призначенням криміналістичної валізи, сучасними службовими автомобілями груп реагування патрульної поліції. Працівники батальйону спеціального призначення “Полтава” представили різні зразки зброї.