У Полтаві відбудеться міжнародний спортивно-масовий захід «Нова Пошта напівмарафон Полтава»-2019

Участь в нараді взяли керівництво міста та області, представники причетних департаментів облдержадміністрації, управлінь міськвиконкому, представники «Нової Пошти» та партульної поліції м. Полтава.

Так, під час наради підняли питання безпеки дорожнього руху на маршрутах напівмарафону, охорони громадського порядку, чергування карет швидкої допомоги та інші організаційні питання.

Окрім того, під час проведення напівмарафону заплановане обмеження руху транспортних засобів. Так, з метою забезпечення проведення підготовчих робіт та установки елементів стартового містечка для проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Полтава Нова Пошта Напівмарафон», з 18:00 31.08.2019 до 18:00 01.09.2019 на ділянці вулиці Соборності (від вулиці Сінної до вулиці Дмитра Коряка) заплановано припинити рух транспортних засобів. Відповідний проект рішення міськвиконкому уже опубліковано на офівційному сайті міської ради.

Об’їзд транспорту на цей час запропоновано здійснювати майданом Незалежності, вулицею Коваля та прилеглими до них вулицями.

Більше інформації щодо проведення напівмарафону можна буде дізнатися під час прес-конференції, про яку буде овідомлено додатково.