У Полтаві відбудеться етно-вечірка «Вечорниці на Андрія»

У середу, 12 грудня о 18:30 у Полтавському осередку Української академії лідерства, що знаходиться на провулку Рибальському, 16, відбудуться Андріївські вечорниці – традиційне свято у сучасному стилі.

Андріївські вечорниці – це дійство, на якому українські хлопці та дівчата сходилися до однієї хати ввечері перед Андрія, жартували, оповідали цікаві історії, ворожили та знаходили собі пару.

12 грудня ви зможете зануритись в атмосферу дійства, яке святкували наші предкипонад сто років тому. Як же поєднати сучасне і минуле? Приходьте й дізнаєтеся!

На вас чекає:

  • колоритна музична програма
  • частування варениками і поїдання калити
  • ворожіння
  • забави

Організатори переконують, що якщо ви молоді душею — ця подія саме для вас.

Вхід коштуватиме 70 гривень, якщо будете у вишиванці – 50 гривень.

У разі додаткових запитань: 068-020-90-14 (Олег).

Нагадаємо, у суботу 15 грудня пройде благодійний забіг із Миколаєм. Дистанція: 4 кілометри для дорослих та 500 метрів для дітей. Сума від зібраних коштів піде на покращення комфорту онкогематологічного відділення Полтавської міської дитячої клінічної лікарні.

Довідка: Українська Академія Лідерства — 10-місячна освітня програма розвитку для випускників шкіл віком від 16 до 18 років. Навчання триває 6 днів на тиждень, а студенти проживають у кампусах Академії. Програма допомагає молоді знайти своє призначення, пізнати країну та світ, усвідомлено обрати майбутню професію та розкрити лідерські якості.