У Полтаві відбудеться Другий Форум волонтерів

Популяризувати волонтерський рух, залучити до нього якомога більше полтавців, а ще — об’єднати зусилля небайдужих та показати сфери життя, де є потреба у подібній діяльності. Таку мету ставлять перед собою організатори ІІ Форуму волонтерів міста, який відбудеться 22 березня.

Організатор заходу — Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. 

Перший Форум пройшов минулого року. Тоді на захід завітали представники 23 волонтерських загонів та ті люди, які хотіли б долучитися до благодійної справи. Усього на заході працювали 100 полтавців. А почесним гостем стала представник Корпусу миру Джанет Нгуєн.

Учасники І Форуму волонтерів Учасники І Форуму волонтерів

Зважаючи на вік учасників — від 14 до 74 років — очевидно, що бажання займатися волонтерством не залежить від віку та соціального статусу. Результатом роботи Форуму стала активізація волонтерського руху Полтави, поява нових загонів. Зокрема, у міському конкурсі «Волонтер року» у 2016-му взяли участь 25 волонтерських загонів, тоді як у 2015 році — 14. 

Для того, щоб робота ІІ Форуму волонтерів Полтави була плідною та результативною, фахівці Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді запрошують волонтерів та тих, хто бажає розпочати таку діяльність, висловити свої пропозиції стосовно проведення заходу.

Під час форуму Під час форуму

Організаторів цікавить, з досвідом яких волонтерських організацій міста потенційні учасники хотіли б познайомитись, які напрямки роботи їх цікавлять, яких спікерів хотіли б почути?

Також люди, які хочуть взяти участь у ІІ Форумі волонтерів, можуть розповісти про свій досвід та навички у цій справі, якими володіють їхні друзі та знайомі.

Відповіді та пропозиції щодо проведення чергового форуму волонтерів м. Полтава можна надіслати на електронну адресу polmcsssdm@ukr.net.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради