У Полтаві вдвадцяте пройшов конкурс жіночої краси і талантів «Наталка Полтавка»

9 березня у дискотечно-виставковій залі Будинку культури відбувся ювілейний конкурс «Наталка Полтавка». Захід пройшов під патронатом Полтавського міського голови. А зібрані під час дійства кошти підуть на допомогу маленьким пацієнтам дитячої лікарні.

Рівно 20 років тому керівництво міського Будинку культури започаткувало конкурс краси і талантів. Перше творче змагання під назвою «Наталка Полтавка» пройшло у 1997 році. 

Щороку до традиційної концепції додавали щось нове та неординарне. Проте дещо, зауважує автор ідеї свята краси і талантів Лариса Семеняга, лишилось незмінним:

Автор конкурсу Наталка Полтавка Лариса СеменягаАвтор конкурсу Наталка Полтавка Лариса Семеняга

— Об’єднавшись із творчими людьми, ми міркували над тим, аби створити захід, який би передавав колорит нашого міста. Олег Година, нині відомий шоумен Полтави, запропонував започаткувати конкурс «Наталка і Петро». Ідея нам сподобалась. Але вирішили зосередитись саме на прекрасній половині людства, оскільки усім відомо, що полтавки — найгарніші дівчата у світі. Ось так і виникла ця ідея. Приємно, що конкурс став ще однією, з-поміж багатьох інших, доброю традицією. За час, що минув з дня його заснування, багато чого змінилось. Окрім найголовнішого — краси наших дівчат.

Очільник Полтави Олександр Мамай вітає учасниць Очільник Полтави Олександр Мамай вітає учасниць

Генеральний директор ТОВ «ІРТ-Полтава» Ігор Кужик вітає конкурсанток Генеральний директор ТОВ «ІРТ-Полтава» Ігор Кужик вітає конкурсанток

На ювілейний вечір запросили всіх «Наталок», а також тих, хто боровся за титул найчарівнішої полтавки. Переможниця конкурсу у 2001 році, Наталія Златопольська, ділячись враженнями, зауважує, що знову переживає ці емоції, мов уперше:

— Дуже зраділа запрошенню на захід. При чому не просто у якості спостерігача, а саме учасниці. Здається, що ще раз пробую свої сили у боротьбі за титул. Рада, що отримала можливість поспілкуватися із багатьма «Наталками», володарками цього звання різних років. Для присутніх наш вечір — можливість отримати незабутні враження, а для нас — ще одна нагода відчути насолоду від виходу на сцену та безмежну увагу публіки.

Переможиця конкурсу у 2001 році Наталія Златопольська Переможиця конкурсу у 2001 році Наталія Златопольська

Переможиці конкурсу у 2015 та 2016 роках — Ірина Ляшенко та Анжеліка Селіванова Переможиці конкурсу у 2015 та 2016 роках — Ірина Ляшенко та Анжеліка Селіванова

Звернувся до присутніх і очільник міста Олександр Мамай:

— Цей захід об’єднав нас, став доброю традицією. Окрім того, він згуртував громаду ще й довкола благородної мети, адже вже чотири роки конкурс є благодійним. Усі зібрані кошти передаються пацієнтам дитячої міської клінічної лікарні, в онкогематологічне відділення. Так буде і цього разу. 

Під час заходу було розіграно два лоти: віночок ручної роботи художнього салону «Арт-ландія» та картину відомої полтавської художниці Юлії Сторожевої. Взяв участь а аукціоні і міський голова Олександр Мамай. Чудові враження присутні отримали не лише від дефіле красунь, а й від виступів найкращих вокальних, танцювальних та інструментальних колективів міста. 

Гостей свята вразив показ мод, присвячений нашій землячці Вірі Холодній «Снился мне сад в подвенечном уборе». Колекцію створили Олена Гопей та Юрій Матвєєв, за підтримки професора Полтавського національного педагогічного університету Валентини Титаренко.

Показ мод, присвячений Вірі Холодній Показ мод, присвячений Вірі Холодній

Виступ шоу-балету «Флеш»Виступ шоу-балету «Флеш»

Роман Почеп дарує неперевершену композицію Роман Почеп дарує неперевершену композицію

Усі дівчата отримали подарунки від партнерів заходу. Особливий сюрприз зробив для полтавок міський голова. Кожна «Наталка» отримала туристичну путівку на двох до міста Лева. По завершенню урочистої частини відбулась дискотека, під час якої перед глядачами виступив відомий український виконавець «EL Кравчук». 

Під час благодійного аукціону Під час благодійного аукціону

Міський голова Олександр Мамай також долучився до благодійного аукціону Міський голова Олександр Мамай також долучився до благодійного аукціону

Загалом же, під час заходу зібрали майже 12 тис. грн.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради