У Полтаві вчителів навчатимуть тактичної медицини

15-16 березня у місті проводять тренінг під назвою «Рятуючи життя». Це тренінг для вчителів всіх шкіл міста із першої домедичної допомоги, який організовує Полтавський осередок ГО «Українська академія лідерства». 

Метою проекту є забезпечення кожної школи міста хоча б одним сертифікованим вчителем, який професійно зможе надати серцево-легеневу реанімацію. Сам тренінг будуть проводити високваліфіковані інструктори ГО «Захист патріотів» Микола Коробенков та Ігор Холодило.

Довідка: Захист Патріотів — громадська організація, заснована у травні 2014 року, як гуманітарна ініціатива Світового конґресу українців, задля послідовного розвитку тактичної медицини та невідкладної допомоги в Україні.

Загалом тренінг пройдуть близько 40 вчителів міста. За умови успішного практичного та теоретичного матеріалу вони отримають сертифікат, що засвідчує їхній рівень навичок та знань.
Тривалість курсу складає 8 годин. Basic first aid and CPR combo – це тренінг, що призначений для вчителів, батьків, нянь, працівників дитячих інтернат-закладів та для бригад невідкладної допомоги, що працюють у сфері бізнесу та промисловості.

До курсу входить відпрацювання навичок з надання допомоги при пораненнях, тренінг з серцево-легеневої реанімації та застосування автоматичного зовнішнього дефібрилятора, де всі учасники курсу мають самостійно виконати всі отримані навички без помічників під час завершення курсу.

Проект проходить протягом 15 та 16 березня на базі Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (вул.Дослідна 4а) за сприяння Методичного кабінету Управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Частковий вклад у реалізацію проекту зробила «Львівська кавярня».

Участь у курсі безкоштовна.

Довідка: Українська академія лідерства – це 10-місячна програма особистісного та суспільного розвитку для підлітків. Осередки Академії діють у 5 містах країни: Києві, Львові, Миколаєві, Харкові та Полтаві. Навчальний курс розрахований на випускників середніх навчальних закладів (шкіл, коледжів, ліцеїв, технікумів). Він базується на основі цінностей та виховання лідерських якостей і навиків. Місією Академії є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів.

Організатор: Українська Академія Лідерства www.ual.org.ua
www.facebook.com/ulapoltava/?ref=bookmarks

Партнер: ГО “Захист патріотів” www.patriotdefence.org
www.facebook.com/patriot.defence.ua/

Контактна особа: Святослав Келим-Золотайкотел.+380960038319