У Полтаві в ДТП зіткнулися 5 машин — постраждалих немає (оновлено)

На перетині Першотравневого провулку та вулиці Небесної сотні (Леніна) сталося ДТП — через ожеледицю, п’ять машин врізались одна в одну, спускаючись з провулку

15 лютого на Першотравневому провулку сталася аварія, у якій зіткнулися одразу 5 автомобілів. З відео, опублікованого на Youtube Кареном Аракеловим, можна припустити, що причиною аварії стало недотримання дистанції при спуску до вулиці Небесної сотні (Леніна) та слизька дорога.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції, автомобіль Sкoda зупинився в кінці провулку, щоб пропустити авто по вулиці Небесної сотні. В цей момент у нього ззаду в’їхав другий автомобіль. Коли водії вийшли обговорити ДТП, в колону влетів Suzuki SX4. За таким же принципом, через деякий проміжок часу, до фігурантів ДТП приєднався Citroen Berlingo. Коли вже вийшло 4 водія обговорити ДТП, в колону їх автомобілів влетів п’ятий автомобіліст, який був за кермом Geely Maple.

Крім водія Sкoda, на інших фігурантів аварії виписали протокол за 124 ст. (Порушення правил дорожнього руху) КУпАП. Більше того, як з’ясувалося, одна з машин (Geely) перебуває у розшуку. Стосовно цього автомобіля, вирішується питання щодо перевезення його на штрафмайданчик.

ДТП у Кременчуці на вул. ПершотравневійПотрійне ДТП у Кременчуці на вул. Першотравневій

Цікаво, що також сьогодні у Кременчуці на вулиці Першотравневій зіштовхнулися одразу три автомобілі. Як і у Полтаві, люди у тій аварії не постраждали. Про це повідомила «Кременчуцька газета».

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»