У Полтаві уточнять Генплан в кварталі між вулицями Сінною, Сапіго та Пушкіна

Межі території кварталу для розроблення детального плану території Межі території кварталу для розроблення детального плану території

Управління капбудівництва надасть обмеження щодо нового будівництва у кварталі

На наступну сесію Полтавської міськради на розгляд депутатів винесуть проект рішення «Про розроблення детальних планів територій». Проект рішення передбачає уточнити Генплан Полтави. Для цього депутати доручать управлінню капбудівництва міськвиконкому: 

  • розробити детальний план території кварталу, обмеженого вулицями Сінною, Сапіго та Пушкіна, з правом залучення інвесторів;
  • обов’язати управління провести громадські слухання щодо врахування громадських інтересів. 

Готові уточнення затвердить окремим рішення міська рада. В управлінні капбудівництва поки не сказали, що саме збудують у кварталі, адже завдання УКБ полягає в іншому — визначити можливість самого будівництва, поверховість новобудови та інші характеристики об’єкту. 

Нагадаємо, що існує інший проект рішення міськради, згідно із яким місто через аукціон продасть одноповерхову будівлю площею 376,2 кв.м. на вулиці Сапіго, 4.

Вже у березні, під час засідань відповідних депутатських комісій, «Полтавщина» повідомить, чи пов’язані між собою ці два рішення.

Ян ПРУГЛО, «Полтавщина»