У Полтаві цьогоріч відремонтують понад 100 вулиць

На вулицях міста тривають ремонтні роботи. Лагодять дорожнє покриття на автошляхах, у дворових проїздах та на тротуарах. Всього комунальники планують капітально та поточно відремонтувати понад 100 вулиць.

Координує житлово-комунальні питання профільний заступник міського голови Андрій Лямін. 

— Серед першочергових завдань — вулиці, що витримують найбільше навантаження транспорту. По яких проходять пасажирські маршрути, а також вулиці у віддалених мікрорайонах, які давно не ремонтувалися та про які нам часто нагадують мешканці, під час прийомів та у своїх зверненнях. А саме Європейська, Героїв-Чорнобильців, Петра Дорошенка, Глібова, Харчовиків, Чураївни та інші, — прокоментував Андрій Лямін. — Усього в міському бюджеті на капітальний ремонт вулично-шляхової мережі передбачено майже 147 млн грн.

Йде капітальний ремонт вулиці та бульвару Богдана Хмельницького, вулиць Європейська, Дмитра Коряка, В’ячеслава Чорновола, Курчатова, Юрія Тимошенка, Героїв-Чорнобильців та реконструкція вулиці Нікітченка. Уже завершили капітальний ремонт вулиць Реміснича, Ярошенка та пров. Кустарний. 

Крім того, провели тендери на капітальний ремонт вулиць Сапіго, Генерала Духова, Овочева (від вул. Квітки Цісик до будинку за адресою вул. Овочева, 4), Овочева (від вул. Шевченка до будинку за адресою вул. Овочева, 5), провулку Братів Зерових. Тривають тендери на капітальний ремонт вулиць Героїв АТО: на ділянці від житлового будинку № 118/2, корпус 3 до багатоповерхівки № 114, корп. 2, Петра Дорошенка, Глібова, Харчовиків.

43 млн грн виділено на виконання поточного ремонту на 70 вулицях, з яких 43 вже відремонтовано. 

— Зараз триває поточний ремонт дорожнього покриття на вулицях Половка, Серьогіна, Комарова, Маршала Бірюзова, — зазначив Андрій Лямін. — Під час щотижневих об’їздів міста ми контролюємо графіки та якість виконання ремонтних робіт на дорогах.

Також цьогоріч, як і минулого року, продовжується ремонт внутрішньо-квартальних дворових проїздів.

— Щодо цього до міськвиконкому надходить дуже багато звернень. Ми намагаємося максимально врахувати побажання мешканців, депутатів, що працюють в округах, — зазначив заступник міського голови. — Ми запланували здійснити ремонтні роботи у дворах близько 150 будинків, на що передбачено 40 млн грн. Максимально використовуємо сприятливі погодні умови, щоб встигнути все заплановане.

Зокрема, виконали капітальні ремонт внутрішньо-квартальних дворових проїздів по вул. Баленка, 12, 14, 16, 18, Маршала Бірюзова, 64-а, 66, Кучеренка, 3, 5, 7, пров. Кустарний, 6, 8. Сьогодні проводяться роботи по вул. Кучеренка, 9, 11, Симона Петлюри, 24-а, бульвару Євгена Коновальця, 5, 7, 9, вул. Нікітченка, 6, 4, корп. 1, 2, бульвару Юрія Побєдоносцева, 9, 11, 13, 15 та інших.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради