У Полтаві тривають традиційні свята для першокласників

Вчора у Палаці дозвілля «Листопад» розпочалося міське Свято першокласників, яке триватиме 3 дні. Свято вже відвідали маленькі школярі майже з 20 навчальних закладів.

Гостей свята привітав міський голова Олександр Мамай:

— Дорогі вчителі, сьогодні батьки віддають у ваші руки найдорожче, що мають — своїх дітей. Піклуйтесь про них, ведіть їх до джерел науки. Упевнений, ваш високий професіоналізм, мудрість та чуйність допоможуть дітям в усіх починаннях. А малечі я бажаю успіхів, вірних друзів та яскравих вражень. В добру путь, любі першокласники!

Фото на згадку із першокласниками школи №2 Фото на згадку із першокласниками школи №2

Із колективом школи №2 Із колективом школи №2

Вихованці арт-студії «Браво» розважали дітей інтерактивними музичними іграми. Свої виступи гостям дарували хореографічні колективи ЗШ № 5, «Каприз» ЗШ № 2, «Зорепад» НВК № 16, «Ренесанс» ЗШ № 34 та вокальної студії Палацу дитячої та юнацької творчості.

Вчителі зауважили, що традиція масштабного святкування першого вересня допомагає зробити цей день особливим у житті дитини:

— Першого вересня діти вперше сядуть за парти, відкриють підручники, для них вперше пролунає шкільний дзвоник. Такі свята не лише поповнюють скарбничку дитячих вражень, а й допомагають адаптуватися в колективі — на цьому заході діти вперше зустрінуться зі своїми однокласниками, — зауважила вчитель школи № 18 Валентина Палій. — Перший клас я беру вже вчетверте. Тому точно знаю, що святкова атмосфера позитивно впливає на дітей

У кінці свята кожен малюк отримав набір канцелярського приладдя, м’які іграшки та солодощі від міської влади. 

До першого вересня всі майбутні першокласники відвідають свято на їхню честь. Цього року більше 3300 маленьких полтавців вперше сядуть за шкільні парти.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради