У Полтаві триває відкриття перших змін у дитячих таборах

Фото на згадку із четвертим загоном «Сонячного» Фото на згадку із четвертим загоном «Сонячного»

У заміських дитячих таборах оздоровлення та відпочинку продовжуються урочисті відкриття перших змін. На відкриття змін завітав Полтавський міський голова Олександр Мамай, який подарував дітям путівки до парку розваг «Дитяча планета».

Вчора свято відбулося у таборі «Орлятко». Тут відпочивають майже триста дітей. До маленьких відпочиваючих звернувся мер Полтави Олександр Мамай:

— Упевнений, ви гарно попрацювали і успішно завершили навчальний рік, тому заслужили на відпочинок. Набирайтеся сил, розважайтеся і уперед до нових вершин! Я бажаю вам знайти у таборі друзів, з якими ви упевнено йтимете по життю.

Міський голова Олександр Мамай та керівництво табору «Орлятко» Міський голова Олександр Мамай та керівництво табору «Орлятко»

Табір «Орлятко». Мить у фотографії Табір «Орлятко». Мить у фотографії

Директорові табору Анатолію Кожухаренку мер міста вручив сертифікат на безкоштовне відвідування парку розваг «Дитяча планета», у якому незабаром побувають вихованці табору.

— Упевнений, що це буде яскравий день у житті кожного, хто знову завітав до «Орлятка». Ця поїздка зробить наші будні ще більш яскравими! — подякував за подарунок директор табору оздоровлення та відпочинку «Орлятко» Анатолій Кожухаренко.

У таборі «Сонячний» зустрічали справжні зірки У таборі «Сонячний» зустрічали справжні зірки

Талановиті відпочіваючі «Сонячного» Талановиті відпочіваючі «Сонячного»

Запальний концерт у таборі «Сонячний» Запальний концерт у таборі «Сонячний»

Стартувала зміна і в таборі «Сонячний». 242 дитини заїхали на першу зміну. Дружна родина «Сонячного також отримала путівки до парку розваг «Дитяча планета». А відкриття перших змін в оздоровчих таборах продовжується.

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради