У Полтаві трактори знову чистять дорогу без снігу, який очікується вже завтра

Напередодні нового снігопаду два трактори чистять вулицю Зіньківську, на якій немає снігу

Полтаву близько трьох тижнів засипало снігом, рух у місті був майже паралізований через снігові замети. Комунальники не могли вивозити сміття через засніженість дворів. Весь цей час у місті не вистачало снігоприбиральної техніки.

Проте сьогодні полтавець Євген Асауленко опублікував на своєму YouTube-каналі відео, на якому два трактори чистять дорогу на вулиці Зіньківській, де немає снігу. Зазначимо, що синоптики прогнозують на завтра сильні опади у вигляді снігу.

Прибирання 18 березня | Кадр з відео Євгена Асауленка

Цей випадок нагадує ситуацію 2 січня, коли полтавка Вікторія Лоза на вулиці Великотирнівській зафіксувала на відео трактори, які розчищали розділову смугу. Тоді заступник міського голови Полтави Андрій Лямін повідомив, що ці роботи виконує ТОВ «МБЦ» за усним проханням поліції.

Пьяный тракторист харьковского «МБЦ» чистит разметку (2018.01.03)Прибирання 3 січня | Відео Вікторії Лози

Нагадаємо, з березня 2017 року утриманням доріг у Полтаві займається харківське ТОВ «Механізований будівельний центр», з яким УЖКГ на відповідні роботи підписало 5 договорів. Вартість першого договору від 6 березня склала 90 млн грн. За півроку ця сума зросла до 102 млн грн. Підряднику не вистачило 56 млн грн на літнє прибирання й УЖКГ оголосило три нових тендери на загальну суму 12 млн грн. Усі три конкурси, змагаючись зі спорідненою компанією, виграло ТОВ «МБЦ».

Вже в кінці грудня з «МБЦ» було підписано п’ятий додатковий договір на суму 18 млн грн. Згідно з даними публічного порталу Є-data, за новим договором, який діятиме до 31 березня, товариство вже отримало 8 мільйонів гривень.

21 березня відбудеться аукціон в новому тендері з утримання доріг у 2018 році вартістю 144 млн грн. Як і минулого року, на ньому між собою будуть конкурувати ПАТ «УМБ № 23» та ТОВ «МБЦ».

Анастасія НЕДОГОРСЬКА, «Полтавщина»