У Полтаві судитимуть ґвалтівника, який після виходу на волю за «законом Савченко» вбив пенсіонера

Полтавська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо 28-річного полтавця, який у вересні минулого року вбив пенсіонера одразу після виходу з в’язниці за «законом Савченко»

Прокуратура Полтавської області направила до Октябрського райсуду обвинувальний акт щодо 28-річного чоловіка, який восени минулого року вбив пенсіонера. Чоловік вийшов на свободу за «Законом Савченко» лише за півроку до тієї події. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

13 вересня 2016 року Сергій Трутень зайшов до пенсіонера, який виставив на продаж власну зброю. Між чоловіками сталася сварка, в результаті якої зловмисник вистрелив у пенсіонера, після чого завдав тому ще й ножеві удари. Далі, чоловік забрав у загиблого дві гвинтівки, одну з яких встиг продати.

Через кілька днів Сергія Трутня затримали. З’ясувалося, що він у березні 2016 року вийшов на волю за «законом Савченко». Покарання відбував за те, що 10 років тому вбив та потім згвалтував дівчину в день її випускного. Тоді суд присудив йому 15 років, з яких він відсидів 10.

Наразі чоловік перебуває в СІЗО. Прокуратура інкримінує йому вчинення злочинів за ст. 187 (розбій), 115 (вбивство), 263 ( носіння вогнепальної зброї без дозволу), 263-1 (незаконне виготовлення вогнепальної зброї). Судове засідання по цій справі відбудеться 24 березня о 10 годині в Октябрському райсуді Полтави.

Максим САМОЙДЮК, «Полтавщина»