У Полтаві стартував “Велодень”

Сьогодні ближче до обіду у Корпусному парку Полтави вкотре стартував «Велодень», якого так довго очікували прихильники цього альтернативного виду транспорту. Охочих проїхатися Полтавою у відмінній компанії однодумців зібралося чимало, від наймолодших велосипедистів до велогонщиків в літах.

Приємно, що популярність вело руху у нашому місті з кожними роком лише зростає. Учасники заздалегідь подбали як про гарний настрій, так і про яскравість образів. Навіть, об’єдналися у велогрупи та велокоманди, адже за задумом велосвято мало продемонструвати не лише переваги пересування на велосипедах та роверах, а й згуртувати полтавців у велику дружню родину.

Представник ГО «Велолтава» Юрій Репало зазначив, що поки-що популяризація велосипедів на вулицях великих міст лежить на плечах небайдужих громадських активістів, бо з державного і місцевих бюджетів ця ініціатива фінансується недостатньо. Проте, саме схожі на сьогоднішній заходи приваблюють туристів, тому є стали поширеними у більшості міст Європи та Світу.

Зазначу, що велопробіги відбуваються в нашому місті вже десятий раз поспіль.І кожного разу проходять у супроводі захоплених поглядів глядачів-пішоходівта з веселими спортивно розважальними заходами. Цього разу вони чекатимуть на учасників у Дендропарку, де велогонщиків вітатимуть в рамках святкування «Артпікніка».

Юлія Самозвон.

Читайте також, що в полтавських школах відсвяткували останні дзвоники