У Полтаві стартував проект «Знай свої права» в рамках реалізації Бюджету участі

6 вересня на базі Комунальної організації «Інститут розвитку міста» розпочалась реалізація проекту «Центр юридичної освіти «Знай свої права», основне завдання якого — підвищити юридичну обізнаність, виховати правове суспільство і надати компетентну правову підтримку різним верствам населення.

Торік, восени, даний проект переміг у конкурсі міської цільової програми «Бюджет участі». Ініціатор реалізації партиципаторного бюджетування у Полтаві — секретар міської ради Оксана Деркач. Відкриваючи захід, вона зазначила, що серед інших проектів-переможців освітній — один:

— Мешканці віддали за нього свій голос, а значить, юридичних знань вони потребують. Усі охочі мають змогу відвідати безкоштовні лекторії, поставити свої запитання та отримати на них відповіді, аби в подальшому зуміти правильно вирішити власні проблеми. Тому, даємо зелене світло «Центру юридичної освіти «Знай свої права».

Секретар міської ради Оксана Деркач відкриває захід Секретар міської ради Оксана Деркач відкриває захід

Автор проекту Ольга Медвінська та секретар міської ради Оксана Деркач Автор проекту Ольга Медвінська та секретар міської ради Оксана Деркач

Автор проекту — Ольга Медвінська — зауважила, що і в її житті траплялися ситуації, коли необхідні були знання з юриспруденції. Це, власне, і спонукало до написання проекту:

— Першочергово, дякую усім тим полтавцям, які підтримали проект. Я на власному досвіді переконалася, що знати свої права — важливо. Адже, навіть переступаючи поріг власного будинку, ми вже стикаємося із безліччю проблем. Бувають випадки, коли нам дуже не вистачає юридичних знань. Закони мають працювати, а люди — знати, куди звернутись у тому чи іншому випадку, як скласти заяву тощо. Тож, знайте свої права!

Голова Студентської ради міста Полтава Олена Кашуба Голова Студентської ради міста Полтава Олена Кашуба

Тематика першого заняття — «Особливості реалізації освітніх правовідносин в Україні» — актуальна на початку нового навчального року. Тому більшість з присутніх на лекції — студенти. Серед них і голова Студентської ради Полтави Олена Кашуба. Дівчина зауважила, що прийшла з колегами — представниками студентського активу різних вишів. Всією корисною інформацією, яку почують на лекції, поділяться зі студентами вже під час внутрішніх університетських зустрічей. 

Всього ж, в рамках проекту «Знай свої права» проведуть 17 безкоштовних занять для різної цільової аудиторії. Кожен бажаючий може прийти і поставити запитання кваліфікованим спеціалістам, отримати вичерпну відповідь і корисні знання. Деталі про тематику, час та місце лекцій можна дізнатись на офіційному сайті Полтавської міської ради.

Всі заняття транслюватимуться он-лайн та будуть розміщені на окремій сторінці інтернет-ресурсу «YouTube».

Довідково: Тематичні заняття, інтерактиви, лекції і тренінги з юридичної тематики, які викладатимуть провідні фахівці галузі, проходитимуть щосереди в залі Комунальної організації «Інститут розвитку міста», що знаходиться по вулиці Небесної Сотні, 1/23 (другий поверх, кімната 7). Долучитися можуть усі охочі. Кожен мусить знати свої права!

За матеріалами прес-служби Полтавської міської ради