У Полтаві собаку викинули у каналізаційний люк на голодну смерть

Полтава знову шокує жорстоким ставленням до тварин. Тиждень без їжі та води у технічному колодязі провів пес, якого викинули туди на вірну смерть. Коли його звідти витягли, собака вже не міг навіть стояти на ногах. Але, за словами очевидців, він у буквальному сенсі слова плакав від щастя.

– Він не їв і не пив тиждень чи два. На ногах собака не стоїть, шкіра й кістки. Фото не передає реальної картину цього жаху. Він просто лежить та плаче. У нього по справжньому котяться сльози. І разом з ним плачуть наші волонтери – Юля та Оксана, на це страшно дивитись, – повідомляють на сторінці ПОБО «Центр захисту живої природи «Юний європеєць». – Велике спасибі ловцеві Валерію, він витягнув пса, а також Марині Переверзевій та її брату за допомогу, Юлі та Оксані, які відвезли нещасну тварину в клініку «ДокторЗоо» і зараз там знаходяться, Майї Кадирівні – за оперативну допомогу.

Друзі, не проходьте осторонь біди цього пса! Дуже потрібні кошти на лікування. Рему ставлять крапельниці. Їсти і пити йому поки що не можна, а лікування дорого коштує. За сьогодні уже 500 гривень боргу. Допоможіть оплатити його лікування. У нас ще не закриті борги по інших тваринах, важко фінансово та фізично це все витягти. Будемо вдячні за будь-яку допомогу!Карта Приватбанку 5168757319941268 на ім’я Явір Юля (с поміткою – Рем).