У Полтаві шукають наставника для підлітків, які стануть “агентами змін”

За словами організаторів, курс «Агенти змін. Діти» – чотирьохетапна тренінгова програма для 125 підлітків з усіх регіонів України. Полтава – одне з чотирьох міст, де проходитиме навчання. Інші три – Київ, Львів та Вінниця.

Протягом курсу молоді розповідатимуть про громадянське суспільство, цілі сталого розвитку, процеси державотворення, волонтерство та підприємництво, створення та управління проектами.

Пройшовши навчання, «агенти змін» реалізують проекти, спрямовані на розвиток громад та покращення їхнього соціального середовища. Вимоги до регіонального координатора «Агенти змін. Діти» у Полтаві: Вік від 18 років, досвід роботи із підлітками, навички публічної презентації, ініціативність та відповідальність, віра, що підлітки можуть творити країну, в якій хочеться жити. Кандидати мають заповнити анкету до

Щоб очолити цей проект у Полтаві потрібно до 6 травня заповнити відповідну анкету (http://bit.ly/KonkursZmin). Організатори можуть обрати більше одного мотивованого представника наволонтерських засадах.Імена відібраних координаторів оголосять 11 травня.

Читайте також , про нові можливості для педагогів та учнів