У Полтаві шукають найчарівнішу футбольну фанатку

Конкурсний відбір буде проходити у два етапи: відбірковий і фінальний. Для участі потрібно підписатися на сторінку клубу, виставити своє фото з «ворсклянською футбольною атрибутикою» з фештегом. У фінальний відірковий етап пройдуть шість учасниць, які зберуть найбільшу кількість лайків. Організатори обіцяють, що перед фінальним етапом на дівчат чекає цікавий сюрприз – професійна фотосесія від відомого спортивного фотографа. Найзавзятішу фанатку обиратимуть шляхом голосування на офіційному сайті ФК «Ворскла», Facebook та Instagram.

Учасниця, яка набере найбільшу кількість голосів стає Miss Vorskla та обличчям клубу на наступний футбольний сезон. Додатковими бонусами є річний абонемент на усі домашні матчі наступного футбольного сезону та річний абонемент в один із відомих фітнес-клубів м.Полтави.

Учасниця, яка займе друге місце в голосуванні отримає річний абонемент на усі домашні матчі сезону та піврічний абонемент у один із відомих фітнес-клубів м.Полтави.

Учасниця, яка займе третє місце в голосуванні отримає річний абонемент на усі домашні матчі сезону та справжню фірмову ігрову футболку клубу зі своїм прізвищем.

Також буде визначена ще одна номінація «Miss Vorskla-глядацькі симпатії» – її оберуть гравці ФК «Ворскла». Переможниця отримає річний абонемент на усі домашні матчі сезону та приємний заохочувальний приз.