У Полтаві сестри Тельнюк змусили зал піднятися емоційним виконанням Шевченка

22 травня до Полтави приїздять заслужені артистки України сестри Тельнюк. У день перепоховання українського поета Тараса Шевченка творчий дует привозить полтавцям літературно-музичну композицію “Наш Шевченко: шлях до свободи”. Озвучити пісні, написані на слова українського Кобзаря, допомагає Полтавський симфонічний оркестр під керівництвом народного артиста України Віталія Скакуна.

Послухати талановитий дует до зали Полтавського краєзнавчого музею приходять близько двохсот полтавців, переважно, середнього та старшого віку.

– Ми пов’язані із Полтавою – і творчими, і родинними зв’язками. Довго збирались до вас, об’їздили півсвіту, але тепер, нарешті, привезли вам програму “Наш Шевченко”, – говорить на початку концерту Галина Тельнюк.

І далі у чудовому за акустикою залі лунає музика. І неймовірні голоси Галини та Лесі Тельнюк. Вони співають пісні на слова Тараса Шевченка. І глядачі із подивом упізнають у незвичайних музичних композиціях знайомі рядки тих віршів поета, які знало і знає на пам’ять не одне покоління українців. Тут і “Садок вишневий коло хати”, і “Мені однаково ,чи буду”, “І мертвим, і живим…”. Виконання сестер настільки емоційне, глядачі настільки проймаються кожною композицією, що за час концерту, який триває близько години, зал підіймається кілька разів. Всього сестри виконують тринадцять композицій на слова Шевченка. Завершують концерт пісенною молитвою за українських воїнів – “Повертайся живим!” А вже після аплодисментів, овацій та вдячних слів Тельнюк іще раз виходять до мікрофонів і закінчують виступ натхненним виконанням мотивуючої композиції “Мої предки”.