У Полтаві розповіли, коли Україна може провести референдум про вступ до НАТО

Референдум можуть провести паралельно із президентськими виборами

26 червня у Полтаві проходить низка заходів, організованих громадською Лігою Україна – НАТО. Цього дня для представників Ліги організовують зустріч із керівництвом ОДА, потім має відбутися тренінг для держслужбовців та прес-конференція голови Громадської Ліги Україна-НАТО Сергія Джерджа.

О 10:30 представники Ліги зустрічаються із першим заступником голови Полтавської ОДА Андрієм Пісоцьким.

На початку зустрічі Андрій Пісоцький відзначає плідну співпрацю громадських організацій та влади на Полтавщині. Зупиняється на тому, що в Україні зараз відбувається багато реформ, змін і проводять їх у час війни, коли багато коштів і ресурсів йде на відновлення української армії.

Зараз ми розуміємо, що фінансувати армію потрібно було раніше, аби мати безпеку. Тепер ми розуміємо, що забезпечити мир у державі можна лише у партнерстві із найпотужнішим безпековим органом, яким є НАТО! – говорить Андрій Пісоцький.

Один із гостей, директор Департаменту інформаційної політики Державного комітету телебачення і радіомовлення України Богдан Червак, констатує, що Україна прийняла практично усі закони, які чітко демонструють її рух у напрямку північноатлантичного партнерства. Водночас, зазначає, що питання вступу України до НАТО має бути винесене на всеукраїнський референдум. І навіть передбачає час його проведення.