У Полтаві розпочалась акція від Опозиційного блоку «Борімося разом! разом – переможемо!»

Пікети та мобільні агітаційні бригади почали збір підписів в Полтаві і Миргороді, а також в Лохвицькому, Пирятинському та Полтавському районах. 

Про це заявив Голова регіональної організації Опозиційного блоку в Полтавській області Олег Сазонов під час спілкування з полтавцями, які взяли участь у мирній акції «Борімося разом! Разом переможемо!»

Він нагадав, що основні вимоги Опозиційного блоку до влади, під якими ставлять підписи жителі Полтавщини: Гарантувати виконання статті 48 Конституції України: «Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім’ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло». Скасувати грабіжницькі тарифи, підняти мінімальну зарплату до рівня не нижче 4,5 тисячі гривень, пенсію — не нижче 3,5 тисяч гривень. Відродити економіку і створити робочі місця.

– Підписи, які ставлять люди мають показати діючий владі, що наші вимоги відображають запит суспільства на гідне життя. Сьогодні влада дозволяє собі ігнорувати ініціативи Опозиційного блоку у Верховній раді, але ігнорувати волю народу вона не має права. В іншому випадку, уряд повинен піти у відставку, а Верховна Рада бути розпущена. Підписи ми плануємо передати владі, як доказ того, що українці більше не вірять в їх красиві обіцянки і хочуть жити краще, — наголосив Олег Сазонов.

В цілому по всій Україні організатори акції планують зібрати понад мільйон підписів.

Регіональна організація політичної партії «Опозиційний блок» в Полтавській області