У Полтаві розкажуть як жити без «ВКонтакті» і поговорять про Facebook

23 травня о 19:00 у Grass Coworking (ТЦ «Олімп», вул. Чорновола, 12) пройде тренінг про роботу з Facebook — «Як жити без VK».

Нагадаємо, 16 травня президент Петро Порошенко підписав указ, яким ввів в дію рішення РНБО про оновлення списку санкцій проти низки російських компаній, серед яких соцмережі «Вконтакте» і «Одноклассники» і компанія «Яндекс».

За інформацією TNS KANTAR, після того, як провайдери почали блокувати доступ до російських онлайн-сервісів українська аудиторія Facebook за день зросла приблизно на 35%. Швидше за все реагують на нововведення користувачі у віці 14-20 років.

Багато для кого системна робота і залучення промоції у Facebook стане новим полем для діяльності. Щоб допомогти їм уникнути помилок на початку, представники Yoda Consult Денис Старостін та Роман Повзик проведуть у Полтаві тренінг по роботі з Facebook.

Теми двогодинного заняття:

  • Основні механіки роботи Facebook та секрети особистого просування;
  • Як розробити ефективну SMM-стратегію.

Вартість входу на захід: 33 грн. Реєстрація за посиланням

Ініціатор заходу Денис Старостін говорить, що готовий ділитися знаннями і SMM-досвідом з полтавцями: «Ціна за тренінг символічна — вартість пляшки гарного пива. Обирайте, що для вас важливіше: темний «Leffe», чи нові можливості».

До речі, учора видання «The Guardian» повідомило, що у їхнє розпорядження потрапили внутрішні документи Facebook, що стосуються політики модерування сторінок користувачів, записів та коментарів. 

Фото: AppleInsider Фото: AppleInsider

Британські журналісти заявили, що ознайомилося з понад сотнею інструкцій, які стосуються випадків розпалювання ненависті, загрози тероризму, порнографії, расизму, канібалізму та інформації про договірні матчі у спортивних змаганнях.

Як стверджує джерело газети з числа працівників соцмережі, на прийняття рішення модератори нерідко мають лише 10 секунд: «Facebook не здатен контролювати увесь контент. Його з’являється занадто багато, занадто швидко». Крім того, інструкції є заплутаними і нерідко суперечливими.

Юлія ГОНЧАРЕНКО