У Полтаві привітали працівників сільського господарства з професійним святом

Сьогодні у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М. В. Гоголя зібрали аграріїв, фермерів та всіх причетних до сільського господарства. Їх привітали представники влади та вручили нагороди за плідну працю. 

З нагоди свята Дня працівників сільського господарства у Полтаві організували концерт. За захід запросили аграріїв, фермерів, очільників підприємств, а також представників Полтавської ОДА, керівників Департаментів та Управлінь. Завітали й представники науки та економічної галузі. 

— Коли я зустрічаюся з аграріями, мене завжди переповнює почуття гордості за Полтавщину. Тому що економічні показники нашої області залежать від праці у сільському господарстві. Аграрій — це не посада, потрібно мати натхнення та любов до землі. Полтавська область має родючі землі, але і до цього треба докладати багато зусиль, знань. Ви — добрі люди, тому що земля приймає тільки добро, — поділився голова Полтавської ОДА Валерій Головко. 

Виступи творчих колективівВиступи творчих колективів

Вітання аграріїв від маленьких вокалістів Вітання аграріїв від маленьких вокалістів

Концертна програма Концертна програма

За Указом Президента України Петра Порошенка працівників сільського господарства Полтавщини нагородили грамотами, подяками та відзнаками за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Деяким присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України».

— Робота на землі — це завжди складно. Полтавщина — аграрна область, тому різні форс-мажори відчутні. Це і сніг, коли його зовсім не чекаєш, дощі або посуха. Але все це не зупиняє працівників сільського господарства. Бажаю їм, щоб ніякі незручності не заважали. А у всьому іншому ми допоможемо, — говорить заступник голови Полтавської ОДА Роман Товстий.

Роман Товстий Роман Товстий

Привітала аграріїв і очільниця Полтавського рибоохоронного патруля. Вона розповіла, що робота у сільському господарстві — важка та надважлива праця, яка потребує терпіння та любові до своєї справи.

Оксана Кулинич Оксана Кулинич

— Полтавська область — мальовничий край, багатий на поля, ліси та водойми. І спільними зусиллями працівники галузей забезпечують її добробут та процвітання. Бажаю успіхів працівникам сільського господарства та завжди багатого урожаю! — розповіла начальниця Управління Державного агентства рибного господарства у Полтавській області Оксана Кулинич.

Прес-служба Полтавської ОДА