У Полтаві привітали держслужбовців з їхнім професійним святом

Микола Білокінь (зліва) вручає почесну грамоту Микола Білокінь (зліва) вручає почесну грамоту

23 червня День державної служби. З цієї нагоди у Полтавському обласному театрі імені М. Гоголя влаштували свято. На яке запросили працівників ОДА та РДА з усієї Полтавщини. 

Сьогодні в День державної служби працівники управлінь, департаментів, адміністрацій отримують привітання.

— Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу. Адже на їхніх плечах лежить величезна відповідальність. Зі святом колеги і нехай наша праця на благо нашої держави зміцнює її та створює усі умови для побудови громадянського суспільства, — говорить Артем Тимощук, заступник начальника Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Полтавській та Кіровоградській областях.

Артем Тимощук Артем Тимощук

Переможці та учасники конкурсу «Кращий державний службовець» Переможці та учасники конкурсу «Кращий державний службовець»

Держслужбовці в очікуванні святкового концерту Держслужбовці в очікуванні святкового концерту

Цього дня на сцені театру для держслужбовців влаштували святковий концерт. На нього запросили працівників ОДА та РДА зі всієї Полтавщини. Серед почесних гостей і Микола Білокінь, заступник голови — керівник апарату Полтавської ОДА. На держслужбі він понад 30 років. Спочатку служба в ЗСУ, а потім робота в ОДА.

— Задоволений, що чесно виконую свої посадові обов’язки і я з гордістю про це заявляю. І взагалі, всі наші державні службовці професійні, відповідальні, публічні, політично неупереджені і готові виконувати будь-які завдання. Проблемні питання, звичайно, виникають, але ми їх вирішуємо. У нас є наснага і велике бажання працювати, — сказав Микола Білокінь. 

Багато років державній службі присвятила і Лариса Оніщук, заступник начальника управління інфраструктури та туризму Полтавської ОДА. Спільно з колегами вона розвиває туристичну галузь нашої області, розробляє цікаві маршрути та пропонує їх туристам.

— На держслужбі я 15 років — це немалий відрізок життя. За цей час я зустріла чимало хороших людей. Які самовіддано працюють на державу, люблять свою роботу та мають на меті приносити своєю працею користь людям. Щиро вітаю колег зі святом. 

Державні службовці, з професійним святом вас! Державні службовці, з професійним святом вас!

На заході також оголосили результати щорічного конкурсу «Кращий державний службовець». Цьогоріч представники конкурсної комісії розглянули понад 40 заявок з усієї Полтавщини. 

— Обрати переможців було не легко, адже всі варті звання «Кращий». Заявки на участь, конкурсанти подавали не самостійно, за них це зробили їхні колеги. Конкурс проходив в 2 етапи, — розповів Геннадій Фасій, начальник управління культури Полтавської ОДА, представник конкурсної комісії 2-го етапу.

Учасники змагалися в 4-х номінаціях: «Кращий керівник структурного підрозділу ОДА», «Кращий керівник структурного підрозділу РДА», «Кращий спеціаліст структурного підрозділу ОДА», «Кращий спеціаліст структурного підрозділу РДА». Кожен із них мав пройти тести на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків держслужбовця та продемонструвати вміння щодо виконання практичних завдань.

Переможців кожної номінації відзначили почесними грамотами, дипломами та грошовими винагородами.

Прес-служба Полтавської ОДА