У Полтаві провели футбольний турнір пам’яті Антона Грицая

У Полтаві 9 вересня на стадіоні «Лтава» на Крутому Березі провели традиційний футбольний турнір серед фанатів полтавської «Ворскли», присвячений памяті Антона «Сіфа» Грицая. На участь у турнірі заявилися 12 команд. Їх розподілили на дві групи по шість команд у кожній. У групах кожна команда провела по 5 матчів по 10 хвилин. По дві кращі команди груп вийшли до півфіналів.

За чотири години матчів визначилися фіналісти турніру. За право поборотися за кубок змагалися «ОФФ» та «Бухарест». Матч вийшов напруженим і долю переможця вирішив один гол, який футболісти «ОФФ» забили ближче до кінця матчу.

Переможців та призерів турніру нагородили мама Антона Грицая, Тетяна Іванівна, та головний тренер «Ворскли» Василь Сачко.

Антон Грицай був частиною команди, його досі згадують у клубі. Дякуємо вам, що виховали такого сина, – сказав Василь Сачко після нагородження, звертаючись до Тетяни Іванівни.

Після нагородження фанати проскандували: «Антон Грицай – герої серед нас!».

На фото – команда “ОФФ”, переможці турніру.

Нагадуємо, Антон Грицай належав до ультрас полтавської «Ворскли», воював у складі добровольчого батальйону «Азов». Загинув у лютому 2015 під Широкиним.